Plzeňští Toxic Paradise pokřtí novou desku!

TOXIC PARADISE je jméno, které se pohybuje na scéně už od roku 2013. Tenkrát si parta třináctiletých klučinů na 15.ZŠ v Plzni řekla, že chtějí mít vlastní kapelu a bum, TOXIC PARADISE byli na světě. Od té doby se věnují koncertování hlavně v Plzeňském kraji, ale už se podívali i do vzdálenějších koutů naší vlasti. Z jejich úspěchů můžeme jmenovat například předskakování srbským death/thrasherům INFEST, Mexičanům ARMADA, nebo účast na festivalu Rockové Léto na Mži, kde si zahráli po boku legendárních ALKEHOL, DYMYTRY, či KRUCIPÜSK.

V roce 2015 spatřilo světlo světa první album s názvem „Život je boj“, které nahráli v pražském KSV Studiu. Toto album se žánrově pohybovalo mezi jejich začátky ve stylu hard rock/punku a poctivým českým heavíkem. Doposud to byl jediný studiový počin téhle mladé kapely, avšak nyní přichází na scénu funglovka „Všechno a Nic“. Už ze samotné nahrávky je poznat, že klukům je už okolo dvaceti a že jak vyrostli, tak vyzrál i jejich styl a z oldschoolových stylů je najednou příjemně poslouchatelný metal s moderními prvky. Kluci pochopili, že v jednoduchosti je síla a hutnými riffy na desce rozhodně nešetří. Ostatně posuďte sami – tři ukázky z nového alba naleznete na jejich bandzone profilu

Album „Všechno a Nic“ pokřtí TOXIC PARADISE 7.března v plzeňském Divadle pod Lampou a jako support pozvali další dvě smečky, SEPTIC PEOPLE a SYLVIE & SILVER MATTE.

No a jaké mají kluci plány do budoucna? Nic moc konkrétního zatím prozradit nechtějí, ale už teď je více než zřejmé, že v jejich nové tvorbě se budou objevovat samply, struny kytar půjdou opět o tón dolů a bude to zase vývoj směrem kupředu. Nezbývá, než popřát hodně štěstí!

Song „Teď hned!“ – youtube.com

 

Jako hosty pozvali TOXIC PARADISE na křest mimo jiné i veselou kupu z Horšovského Týna SEPTIC PEOPLE. Tuhle smečku hrající mix rock’n’rollu, punku a špetky metalu mohl český fanoušek zaznamenat všude po republice hlavně díky turné, které jeli s legendárními ALKEHOL. SEPTIC PEOPLE mají na kontě celkem tři studiové desky a pokud posloucháte například Rock Radio, pak jste z nich určitě něco slyšeli. Songy jako „Discobrouci“, „Jdou do hlav“, nebo dokonce „Zmrskací“ (kterou si jen tak mimochodem ve studiu zazpíval sám Ota Hereš) nejsou pro publikum na Plzeňsku ničím neznámým a nebudou chybět ani 7. března v Divadle pod Lampou!

Song „Discobrouci“ – youtube.com

 

Dalšími a zároveň posledními hosty na křestu desky „Všechno a Nic“ bude mladá plzeňská naděje SYLVIE & SILVER MATTE. Tahle pětičlenná formace je čím dál tím víc vidět a je více než zřejmé, že o nich ještě hodně uslyšíme. Někteří jejich členové účinkují v dnes již známých PEARLY SECONDS a spolu s talentovanou frontmankou Silvií Matičkovou tvoří hodně silnou kombinaci. Na kontě mají zatím pouze jeden obyčejný singl a jeden singl s videoklipem, se kterým se zároveň zúčastnili Eurovize 2019! V současné době se věnují koncertování po klubech a festivalech a připravují svojí první desku. Rozhodně se jedná o zajímavé jméno, které by sis neměl nechat ujít!

Song „Žít na doraz“ – youtube.com

 

Takže repete – TOXIC PARADISE pokřtí 7. března novou desku „Všechno a Nic“ v Divadle pod Lampou v Plzni a s nimi zahrají SEPTIC PEOPLE a SYLVIE & SILVER MATTE! Takže si to zapiš do notýsku a sejdeme se tam!

Odkaz – událost na facebooku

Pin It on Pinterest