Metalbarsfest – festival na vzestupu

Jeden z prvních metalových festivalů sezóny se bude konat v Automotoklubu Letiště v Soběslavi. Je řeč o Metalbarsfestu. Letos nás čeká třetí ročník tohoto skvělého festivalu, který si pomalu ale jistě získává místo v srdcích fanoušků tvrdé muziky.

Metalbarsfest zveřejnil ve svém programu známá jména, jako Krucipüsk, Arakain, Debustrol, Root a tak dále. Tyto bandy nejspíš potkáte i na spoustě jiných festivalů. Metalbarsfest dává možnost zahrát si kapelám, které jsou na vzestupu. V programu se objevily skvělé kapely české klubové scény, které se čím dál tím víc dostávají do povědomí českého publika. Jsou jimi například Purnama, Inner Sphere, Wasted Strings, Horrible Creatures a mnoho dalších.

To, že pořadatelé nabili program skvělými kapelami, je jasné. Festival nese i další výhody. Pokud jste držitelem průkazu ZTP či ZTPP, můžete se na tuto kvalitní akci podívat zadarmo. Jestli nemáte ani jeden z průkazů, tak neváhejte, lístky je možné vyhrát v soutěži. Dále festival podporuje středisko Rolnička, které poskytuje služby pro děti a dospělé s mentálním a kombinovaným postižením.

Navíc je velká možnost, že na Metalbarsfestu potkáte někoho z našeho týmu.

Událost: https://www.facebook.com/events/174530486792508/

Vstupenky kupujte zde: https://bit.ly/2TPy16G

https://metalbarsfest.com

Autor: T. M. Kavka

Pin It on Pinterest